יואב קליינמן – בעלים ומנכ"ל

 

 

מייסד ומנכ"ל החברה, יוצא שייטת 13, בעל עבר צבאי ובטחוני עשיר וניסיון של למעלה מעשרים שנה בניהול מערכות מרגע הקמתן, בתפעול, בפיתוח ובמינוף אסטרטגי בתחומי האבטחה, השמירה, הניקיון והאחזקה. יואב קליינמן כיהן כקצין הביטחון הראשי של משרד הפנים, ניהול במשך שנים רבות את אחת מחברות האבטחה והניקיון הגדולות בארץ ולפני מספר שנים הקים את "ארד יואב שירותים בע"מ".

האסטרטגיה העסקית שמובילה את דרכו הינה שניתן וצריך להעניק פתרונות אפקטיביים מוטי לקוח ושרות מקיף, אישי ומקצועי ללקוחות, ללא פשרות באיכות אמינות וזמינות.מרבי מיכאלי -
מפקח ראשי


בעל ניסיון תפעולי וניהולי של כעשרים שנה. היה מנהל פרויקט רחב היקף ואנשים בחברת לפידות קידוחי נפט במשך שנים רבות וכן ניהל עסקים בתחום המזון בארץ ובחו"ל. לפני הצטרפותו לחברת ארד יואב שירותים בע"מ ניהל סניף של חברת אבטחה שמירה וניקיון.

 

ליאורה בנילי - מנהלת לשכה

  

בעלת ניסיון אדמיניסטרטיבי בכיר מהשב"ס ובית המשפט העליון. לפני כן עבדה שנים כמחנכת ומורה מקצועית בבתי ספר תיכוניים ויסודיים. ליאורה בעלת תואר BA בפסיכולוגיה ארגונית וחינוך.

 

 
"לאורך השנים ידעתי כי מלבד אדיבותו הרבה, מהווה יואב דוגמא לאמינות, יצירתיות ויחסי אנוש מהמעלה הראשונה".
בדרי ישראל
קב"ט משרד האוצר


"יואב בחור אמין, ישר, אדיב, תורם ממיומנותו ומכישוריו ומוקיר את הלקוחות".
יוסף שחף
מנהל אגף ביטחון – משרד הפנים


"חברת "ארד יואב" משרתת את מוסדותינו בנאמנות ובמסירות, עם אוזן קשבת ויד על הדופק, ובכל נושא הניקיון הם ברמה מעל כולם, וזת תודות למקצועיות העובדים".
משה שטינמץ
סמנכ"ל מוסדות מאור ישראל