חברת ארד יואב שירותים בע"מ מתמחה בניתוח צרכי הלקוח ומתן פתרונות מבצעיים ואסטרטגיים כולל הכנת "תיק אבטחה", תוך "תפירת חליפה" פרטנית לכל לקוח. פעילות אגף זה מורכבת ממספר שלבים, כל לקוח יכול לבחור להפעיל את כל השלבים או רק חלק מהם בהתאם לצרכיו.


א. אבחון

שלב ראשון וחיוני בו מומחה מטעמנו בתחום המבוקש מבצע אפיון ומכין דו"ח איומים פוטנציאליים. דו"ח זה מותאם למציאות ולנתונים הקיימים בשטח.


ב. הצגת מענה ופתרונות

מומחה האבחון מציג תמונה המפרטת את הבעיה והפתרונות המוצעים על סמך האבחון והערכת המצב. שלב זה כולל את ניתוח העלויות המתבקשות לפתרונות המוצעים. וללקוח מוצע לבחור מבין שלוש חלופות אופציונליות:

א. ביצוע מלא של הפתרון.

ב. ביצוע חלקי לפי בחירת הלקוח מתוך התכנית הכוללת.

ג. פיקוח על של מומחי חברת ארד יואב שירותים בע"מ כשהביצוע בפועל מבוצע על ידי הלקוח או מי מטעמו.


ג. תיק השטח

מומחה מטעם חברת ארד יואב שירותים בע"מ מכין תיק שטח המכיל תמונת מצב אובייקטיבית ומקיפה על מציאות האבטחה ביעד. בהסתמך על בסיס נתונים זה נבנה תיק נהלים לשגרה וחרום. נהלים אלו מתואמים ומתורגלים עם כח האבטחה המקומי, עד למצב של קיבוע באתר באופן שוטף.


מומחים צמודים

מומחי הייעוץ הביטחוני שלנו פועלים באופן צמוד, בשיתוף פעולה הדוק עם ממונה הביטחון/קב"ט החברה שלכם, ובמידת הצורך באפשרותנו להציב קב"ט מקצועי בחברתכם.


ניסיון, אמינות ונחישות

יואב קליינמן, מנכ"ל חברת ארד יואב שירותים בע"מ, מעמיד את כל ניסיונו המקצועי הנצבר, האמינות והנחישות כדי לספק ללקוחותינו פתרונות אבטחה ייחודיים לצורכיהם תוך שמירה על כל כללי הסודיות של כל לקוח.


מקצועיות, ניסיון ואבטחה ללא פשרות עומדים לרשותכם במרחק של טלפון אחד. התקשרו עכשיו לתיאום פגישה בטלפון: 08-9244794


"העובדים מקצועיים ומיומנים לפי צרכי התפעול של המלון. הקשר עם מנהל החברה הנו רציף וזמין בכל שעה. בעיות המתעוררות מעת לעת מקבלות פתרון מיידי ע"י מנכ"ל החברה"
הנהלת מלון 7 הקשתות
ירושלים